PERSONAL

Det är vi som jobbar på Battenfeld Sverige AB

FÖRSÄLJNING

Christian Hiljemark
Christian Hiljemark

035-155955
070-5916134
christian.hiljemark@battenfeld.se


Formsprutning plast/gummi, formblåsning & kringutrustning

Michael Hiljemark
Michael Hiljemark

035-155953
070-6155944
michael.hiljemark@battenfeld.se


Extrudering, återvinning & kringutrustning

Kenneth Hiljemark
Kenneth Hiljemark

070-5104410
kenneth.hiljemark@battenfeld.se


Pilot- & LAB

Carsten Olsen
Carsten Olsen

035-155954
073-7462042
carsten.olsen@battenfeld.se


Formsprutning & kringutrustning

Martin Näckdal
Martin Näckdal

035-155959
070-8549534
martin.nackdal@battenfeld.se


Ultraljudssvetsning

Harald Lennartsson
Harald Lennartsson

035-155963
0706-386538
harald.lennartsson@battenfeld.se

Formsprutning & kringutrustning

SERVICE

Nicklas Oliv
Nicklas Oliv

035-155958
nicklas.oliv@battenfeld.se


Servicechef

Jesper Brantberg
Jesper Brantberg

035-155957
jesper.brantberg@battenfeld.se


Reservdelsansvarig

Susi Rosenburg
Susi Rosenburg

035-155951
susi.rosenburg@battenfeld.se


Orderhantering

Fredrik Pettersson
Fredrik Pettersson

035-155956
073-5032625
fredrik.pettersson@battenfeld.se

Projektledning/Intern support

Fredrik Johansson
Fredrik Johansson


Servicetekniker

Stefan Emanuelsson
Emil Nilsson


Servicetekniker

Rasmus Middelboe
Rasmus Middelboe


Servicetekniker

LEDNING & ADMINISTRATION

Anna Kron
Anna Kron

035-155952
anna.kron@battenfeld.se


Ekonomi- & Kontorschef

Kenneth Hiljemark
Kenneth Hiljemark

070-5104410
kenneth.hiljemark@battenfeld.se


Senior Advisor

Susi Rosenburg
Susi Rosenburg

035-155951 
susi.rosenburg@battenfeld.se

Transport & Fakturering

Jesper Brantberg
Jesper Brantberg

035-155957
jesper.brantberg@battenfeld.se

Webbansvarig

FÖLJ OSS PÅ INSTAGRAM

Instagram